АИС в социальных медиа:

Акции

Список акций
 

Тільки до 31 березня діють знижки на запчастини – 10% та ремонт авто – 15%!

Скористайтеся перевагами обслуговування на СТО АІС Кропивницький

Обслуговуємо автомобілі усіх марок!

Знижки на ремонтні роботи - 15%*

Знижки на запчастини та витратні матеріали - 10%*

100% гарантія якості робіт + 1рік гарантії на запчастини**.

Запчастини обираєте ВИ:

- Оригінальні на СТО АІС
- Аналоги оригінальних на СТО АІС
- Купуєте самостійно де забажаєте

Професійний сервіс від офіційного дилера!

В нас немає черг! Обслуговування проводиться або за попереднім записом, або по прибуттю на СТО!

На Вас чекає Комфортна та затишна кімната відпочинку, чай, кава, снеки, безкоштовний WiFi!

Досвід більш 20 років! Тисячі задоволених клієнтів!

Ми заощаджуємо Ваш час та Ваші гроші, ми пропонуємо рішення, які задовольнять ваші потреби в обслуговуванні автомобіля. Сервіс АІС подбає про все!

Запрошуємо на СТО АІС Кропивницький за адресою Олександрійське шосе, 8. Тел.:(0522) 27-39-93

* Акція діє на СТО ПІІ "АТ Автоінвестстрой-Кропивницький" в період з 01.02.2020р. по 31.03.2020р. В рамках акції власникам пост гарантійних легкових автомобілів надається знижка на послуги сервісу до 15%, а також на придбання запасних частин і витратних матеріалів до 10% від діючої прайсової вартості. Акційні пропозиції діють на легкові автомобілі фізичних осіб, і можуть змінюватися в залежності від конструктивних особливостей і модифікацій автомобіля, його комплектації і технічних характеристик, а також не поширюються на послуги з фіксованою вартістю, інші акційні пропозиції, при проведенні регламентного технічного обслуговування (ТО) гарантійних автомобілів і кузовному ремонті. Знижки не сумуються по програмі лояльності «АІС»
** Гарантія розповсюджується тільки на оригінальні запасні частини придбані та встановлені на СТО АІС Кропивницький, якщо інші терміни не передбачені заводом-виробником. Гарантійні зобов'язання не розповсюджуються на деталі, що зношуються в ході нормальної експлуатації (деталей «нормального зношування»), таких, як: шини, щітки склоочисника, лампочки, запобіжники, контакти, свічки запалювання, фрикційні накладки гальм і зчеплення; гальмівні колодки, диски, барабани; ланцюги, ремені приводу ГРМ і генератора; фільтруючі елементи очистки масла, повітря і пального; форсунки паливних систем, диски зчеплення, ремені тощо, беручи до уваги пробіг і умови їх експлуатації (в тому числі використання неякісних паливно-мастильних матеріалів, експлуатацію в умовах запиленої атмосфери тощо); на витратні деталі, як масляний, повітряний, паливний, сажовий та салонний фільтри.

 
 
Список акций
 
 
 
 
Відгуки, скарги, пропозиції
 • Правова обмовка

  Юридичне застереження:

  Надаю свою безумовну згоду, без обмежень терміну її дії, на обробку, зберігання, а також використання в інший спосіб інформації, яка представляє мої персональні дані надані вище товариству з ТОВ «Група компаній АІС» та іншими компаніям ТОВ «Група компаній АІС», а також третім особам, з якими ТОВ «Група компаній АІС» уклало / укладе відповідні договори з метою:

  ((I) надання мені будь-якої інформації, в тому числі про товари і послуги, які в подальшому можуть бути цікавими для мене, шляхом відправлення SMS і електронних повідомлень;

  ((Ii) збору та обробки статистичної інформації та проведення маркетингових та інших досліджень;

  Я підтверджую, що повідомлений про включення зазначених персональних даних до бази персональних даних ТОВ «Група компаній АІС», мені роз'яснені мої права (ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних"), мені зрозуміла мета обробки персональних даних, я попереджений , що обробка (в тому числі передача) персональних даних може бути здійснена третім особам виключно за умови дотримання вимог законодавчих актів України щодо забезпечення конфіденційності при обробці і передачі персональних даних.

   

 

Ми рекомендуємо

 
Передзвоніть мені

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та контактний номер телефону. Фахівці нашої компанії зв'яжуться з Вами найближчим часом

 • Правова обмовка